fotki dziewcząt

Pamietnik Erotyczny
Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

Temat: AdultFriendsFinder.com Alle occo chodzzi ?
Witam W różnych dziwnych miejscach w sieci pojawia się link do strony adultfriendfinder.com, która to wyświetla bardzo ciekawe i śmiałe fotki dziewcząt, sugerując że są one tuż tuż za miedzą. Jak na moje koślawe oko to wydaje mi się że jest to raczej manipulacja. Czy ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczenia z tego typu serwisami ??? Pozdrawiam Jaktoco
Źródło: garsoniera.com.pl/forum/index.php?showtopic=13099Temat: Przegląd ogłoszeń z Roksy i Odloty
bartez157, Po czym wnosisz, że te wszystkie linki pracowicie wymienione przez Ciebie to ściema? Kradzione fotki? Babka klozetowa zamiast miss ziemi kujawskiej? Deklarowana kwota za godzinę jest tylko wystarczająca na przekroczenie progu lokalu? Czy fotki dziewcząt kiedyś pracujących a dziś bawiących własne dzieci/wnuki?
Źródło: garsoniera.com.pl/forum/index.php?showtopic=38168


Temat: Czy interesujecie się fotografią?
Kontrabass, informacja dla ciebie, chociaż oglądając twoje fotki dziewcząt, to nie jest to chyba w ogóle potrzebne. Warsztaty z fotografii portretowej w Kielcach Mundo CafĂŠ w Kielcach zaprasza do udziału w pierwszej edycji fotograficznych warsztatów. Pierwsza edycja poświęcona zagadnieniom fotografii portretowej. Zajęcia oodbędą się w terminie 22-24 sierpnia pod okiem fotografa, Wiktora Franco. http://fotopolis.pl/index.php?n=7670
Źródło: hi-fi.com.pl/PHPBB_2_0_6/viewtopic.php?t=4070


Odnośniki
 • Pamietnik Erotyczny
 • fotki bara bara
 • fotki pozytywnych testow ciazowych
 • fotki paznokci u stop
 • Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


   
  Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

  Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.  Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

Powered by wordpress | Theme: simpletex | © Pamietnik Erotyczny